Arkáda | Sociálně psychologické centrum Písek | Arkadacentrum.cz

Jste zde: Úvod Novinky

Zrušen seminář Kyberšikana

Z kapacitních důvodu byl zrušen seminář na téma Kyberšikana- fenomén dnešní doby, který se měl konat v pátek 4.11.2016.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Seminář na téma Prohloubení znalostí a dovedností učitelů v oblasti prevence tabakismu

Ve středu 16.11.2016 se v Arkádě uskuteční seminář s názvem " Prohloubení znalostí a dovedností učitelů v oblasti prevence tabakismu". Přednášet bude Mgr. Eva Burdová, MBA. Seminář je určen zejména pro třídní učitele, vedoucí pedagogické pracovníky, výchovné poradce a metodiky prevence.

 

 Podrobné informace na tel.: 775 588 541 nebo rodovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pozvánka na seminář Netolismus, gambling a kyberšikana

V úterý  4.října 2016 se v Arkádě v čase od 8:00 do 14:30 hodin uskuteční akreditovaný seminář NETOLISMUS, GAMBLING A KYBERŠIKANA  s panem  Mgr. Janem Traxlerem. Seminář je určen zejména pro třídní učitele, vedoucí pedagogické pracovníky, výchovné poradce a metodiky prevence.

Podrobné informace na tel.: 775 588 541 nebo rodovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Skupinová setkání pro mladistvé

Skupina pro mladistvé je určena dívkám a chlapcům ve věku od 15 - 17 let, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Skupina jim nabízí prostor pro sdílení svých obav i radostí, podporu v řešení problémů, ale zároveň se zde mohou naučit i spoustu nových dovedností a dovědět se informace, které jsou tematicky zařazeny do několika okruhů. Skupina je každý čtvrtek od 16:00 do 17:30 hod. v prostorách Arkády. 

Seminář Partnerský vztah a narození dítěte

Zveme Vás na seminář, který je určen především rodičům na téma Partnerský vztah a narození dítěte. V semináři se chceme zaměřit především na situaci, kdy do partnerského života vstoupí narození dítěte. Seminář se uskuteční 19.října 2016 v 16:00 hod. v Arkádě a povede ho Mgr. Zdeňka Bajgarová. 

Jak podporovat dítě s hendikepem v mateřské škole?

Od 1.9.2016 má mateřská škola nové možnosti v poskytování podpory a podpůrných opatření dětem s jakýmkoli hendikepem.

Pokud Vás toto téma zajímá, přijďte na seminář Mgr. Evy Burdové, MBA, který se koná 5.9.2016 od 16:30 v Arkádě. Bližší informace na tel.: 382 211 300.

 

Srdečně Vás zveme!

Setkání na téma: SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ

V pondělí 23.5.2016 se v Arkádě od 16:00 do 18:30 hodin uskuteční setkání "Společné vzdělávání v MŠ- bez obav se sluníčkem na tváři" aneb odpolední posezení nad tím, co nás trápí, když nevíme, co nás čeká - rychlý přehled nejaktuálnějších změn k 1.9.2016, brainstorming u kávy, opora v legislativě, metodický balíček. Setkání povede Mgr. Eva Burdová, MBA.

 

Podrobné informace na tel.: 775 588 541 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Omezení pracovní doby

 

V pátek  20.5.2016   bude z provozních důvodů Arkáda otevřena pouze od 8:00 do 15:00 hodin.

 

                                                                                                                           Děkujeme za pochopení.

                                                                                           Arkáda - sociálně psychologické centrum, z.ú.

Přednáška o šikaně

Ne každé ubližování je šikanou. Proč to má smysl rozlišovat a jak se liší postup řešení? Jak mohou pomoci rodiče těch, kteří ubližovali, kterým bylo ubližováno a kteří to viděli? Jak přijmout zprávu o tom, že mému dítěti někdo ubližuje nebo že mé dítě někomu ubližuje? Proč trest není řešením sám o sobě?

 

 

V úterý 3.5. se v Arkádě uskuteční přednáška s názvem "Co když se mé dítě setká se šikanou". Přednáška je určena především pro rodiče, ale zveme každého, koho téma zajímá. Přednášet přijede dětský psycholog  PhDr. David Čáp, Ph.D., který dlouhodobě pracuje s dětmi a dospívajícími s problémovým chováním ve Středisku výchovné péče a v současnosti přednáší na katedře psychologie FF UK v Praze. 

 

 

Pozvánka na seminář ŠKOLNÍ NÁSILÍ

Ve středu 18. května 2016 se bude konat na Střední zdravotnické škole v Písku v čase od 9:00 do 14:00 hodin akreditovaný seminář ŠKOLNÍ NÁSILÍ  s paní Mgr. Michaelou Veselou. Seminář je určen zejména pro třídní učitele, vedoucí pedagogické pracovníky, výchovné poradce, metodiky prevence.

Podrobné informace na tel.: 775 588 541 nebo rodovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jste zde: Úvod Novinky