Arkáda | Sociálně psychologické centrum Písek | Arkadacentrum.cz

Jste zde: Úvod Projekty Ukončené projekty

Ukončené projekty

Projekt Nevzdáme to

Projekt je zaměřen na několik cílových skupin. Pro žáky ohrožené sociálně patologickými jevy je připraven program Ušij si to na tělo. Třídám, v nichž je ohroženo pozitivní klima, je nabízen program Nenech se otrávit nebo adaptační kurz. Žáci ohrožení nedokončením školní docházky budou motivování prostřednictvím Informačního servisu a podpůrného programu NEVZDÁME TO. Děti se speciálně vzdělávacími potřebami a jejich rodiče získají podporu díky poradenství.

Číst dál...

Projekt Moderní učitel

Projekt je zaměřený na realizaci akreditovaného vzdělávání pedagogů a vedoucích pedagogických pracovníků. Nabídka vzdělávání reaguje na aktuální situaci na základních a středních školách. Hlavním cílem projektu je tak rozvoj vzdělanostní společnosti prostřednictvím nabídky vzdělávání pro pedagogické a vedoucí pracovníky působící v počátečním vzdělávání.

Číst dál...

Komplexní podpora vzdělávání pěstounů

Projekt reaguje na nárůst poptávky po vzdělávání pěstounů v souvislosti s novelou zákona o sociálně – právní ochraně dětí. Pojímá problematiku vzdělávání komplexně – zahrnuje školení lektorů, vytvoření a pilotní ověření nových vzdělávacích modulů a tvorbu metodické příručky.

Číst dál...

Jste zde: Úvod Projekty Ukončené projekty